Středa, 7 června, 2023

Topení Planar: Pro stálou teplotu v interiéru vozidel

Příjemná a stálá teplota je v přepravě velmi důležitá, ať už se jedná o přepravu nákladu či osob. Zejména při častých zastávkách může teplota rychle klesat, je proto třeba vybavit prostředek spolehlivým topením. Skvělé vlastnosti nabízí topení Planar, vybírat přitom můžete hned z několika modelů.

Různé využití

Topení Planar se hodí do různých prostorů. Jedná se o velmi účinné řešení pro vytápění nákladového prostoru pro případ, že převážíte náklad citlivý na nízké teploty. Ovšem své využití najde také v cyklech městské dopravy, stavebních strojích a plavidlech. Jednoduše kdekoliv, kde je žádoucí udržovat stálou teplotu. Výběrem ideálního modelu dosáhnete těch nejlepších výsledků, proto je důležité vybrat z nabídky to pravé.

Nabídka topení

Prvním typem topení, které značka Planar nabízí, je 2D. Jedná se o topné zařízení menších rozměrů, které se díky tomu hodí hlavně do malých automobilů. Svými obrysy se podobá zařízením jiných značek, snadno jím tak můžete staré topení nahradit. Jeho výkon dosahuje až 1,8 kW. Druhou možností je pak topení 44D, které nabízí výkon až 4 kW. U obou modelů si můžete zvolit také různé napětí, konkrétně se jedná o 12 V, nebo 24 V.

Ideální výkon

Aby bylo v daném prostoru dosaženo ideální teploty, je třeba zvolit vhodné zařízení. Právě výkon je klíčový. Potřebný výkon se může zvyšovat s velikostí prostoru, tepelnými ztrátami, tepelnou vodivostí a řadou dalších parametrů. Pro větší prostory jistě oceníte výkonnější zařízení. Pokud si však při výběru nejste jisti, můžete se obrátit na profesionály ve svém oboru, kteří vám poradí a navedou vás. Získáte tak to nejlepší řešení.

Teplovzdušné topení nabízí skvělé vlastnosti, díky širokému rozsahu výkonu s plynulou regulací udržíte kontrolu nad vnitřní teplotou.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články