Středa, 7 června, 2023

Reklamní trika zvýšila naše denní obraty

Reklamní trika, jsem pro své zaměstnance objednala sice poměrně nedávno avšak již nyní je evidentní, že s našimi denními obraty tato marketingová akce poměrně razantně zamávala. Reklamní trika s potiskem totiž oblékla naše kompletní parta zaměstnanců a je evidentní, že na ně zákazníci reagují. Díky poměrně velmi vtipnému a zároveň snadno zapamatovatelnému sloganu s firemním logem na tričku si nás pamatuje poměrně široká část veřejnosti. Dokonce k nám začínají jezdit také zákazníci z jiných krajů, čehož si vážím asi úplně nejvíce. Je vidět, že se o naší firmě, která začínala doslova s minimem finančních prostředků, začíná více vědět a tím pádem nás mohou těšit poměrně slušné denní obraty. 

Reklamní trika oblékl celý náš pracovní tým

Reklamní trikaoblékl kompletně celý náš pracovní tým. V reklamních tričkách dokonce jezdí i naši řidiči, kteří rozvážejí zboží až k našim zákazníkům. Snažila jsem se o to, aby se do reklamního trika oblékl každý z našich zaměstnanců, a to od realizačního týmu až po prodavače či skladníky. Díky tomu nepanují mezi zaměstnanci žádné rozdíly a všichni jsou si tak rovni, což je pro mě velmi sympatické. 

Reklamní trika si zachovávají svoji barevnou stálost

Reklamní trika si kromě jiného zachovávají také svoji bezvadnou barevnou stálost, a to i po několika vypráních. Je pro mě důležité vědět, že jsem investovala do něčeho, co je z nějakého hlediska trvanlivé. Samozřejmě nepočítám s tím, že trička nebudu muset vůbec obměňovat, avšak jsem nesmírně ráda za to, že to nebude každý rok. Co se týče střihů jednotlivých triček, tak ta jsou rovněž velmi variabilní a vybere si z nich každý to své. Ženy milují spíše více elastická trička a muži zase naopak trička volnější. Díky možnosti výběru od velikosti S až do velikosti XXL je výběr triček poměrně velmi snadný.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články