Středa, 7 června, 2023

Půjčka pro nezaměstnané jednoduše přes internet

Každý se může dostat do situace, kdy nemá žádné prokazatelné příjmy ze zaměstnání a přitom nutně potřebuje získat půjčku. Předpokladem každého bankovního úvěru je doložení pravidelných příjmů, bez nich je zájemce o půjčku bez šance. Banka úvěr neschválí a jediné co zbývá, je obrátit se na pomoc přátel, rodiny nebo využít služby nebankovních poskytovatelů.

Půjčka pro nezaměstnané se často objevuje v nabídkách nebankovních společností, které tak pokrývají díru na finančním trhu. Nebankovní poskytovatelé totiž přicházejí na řadu tam, kde klasická banka nepůjčí. Ať už je to okamžitá půjčka pro nezaměstnané nebo dlouhodobý úvěr se zástavou nemovitosti. 

Podrobné informace o půjčkách pro nezaměstnané a dalších nebankovních půjčkách přináší webový portál Niklak.cz.

Příliš snadná půjčka, méně snadné splácení

Nebankovní půjčka pro nezaměstnané je zpravidla krátkodobá půjčka na malou částku ve výši několika set nebo několika tisíc korun. Drtivá většina nebankovních poskytovatelů nabízí malé půjčky pro nezaměstnané online. Vše lze tedy vyřídit velice rychle a jednoduše z pohodlí domova. Stačí jen chytrý telefon a připojení na internet.

Řada nebankovních věřitelů požaduje pro schválení půjčky pro nezaměstnané jen platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti, který prokáže, že je zájemce o půjčku plnoletý. V případě malých a mikro půjček není vyžadován doklad o pravidelném příjmu ani ručení. Poskytovatel navíc často nenahlíží do registru dlužníků, a tak jsou půjčky reálné i pro zájemce zatížené dluhy či exekucí.

Okamžitá půjčka pro nezaměstnané se dá vyřídit během několika minut. Stačí navštívit webovou stránku poskytovatele, vyplnit jednoduchý formulář a počkat několik minut na schválení. Pak už stačí jen přečíst podmínky půjčky a zadat bankovní účet, na který peníze dorazí během několika hodin.

Nebankovní půjčka pro nezaměstnané je lákavá svou jednoduchostí a rychlostí, háček se však skrývá v podobě úroků a RPSN. Podmínky nebankovních poskytovatelů, kteří nabízí malé půjčky pro nezaměstnané jsou zpravidla dost nevýhodné a dlužník obvykle vrací mnohem více, než si ve skutečnosti půjčil. 

Ještě větší problém nastává v případě opakovaných půjček. Půjčovat si na splacení původního dluhu připravuje dlužníka o stále více peněz a to je zvlášť u nezaměstnaných skutečně závažný problém a cesta do dluhové pasti. 

Ušetřit se dá s půjčkou zdarma    

Krátkodobé půjčky pro nezaměstnané nemusí být vždy extrémně nevýhodné. Nebankovní půjčku lze získat dokonce i bez úroků a dalších poplatků. Ovšem pouze jednou. První půjčka zdarma je způsob, jak nebankovní poskytovatelé lákají nové klienty.

Řada nebankovních společností nabízí novým klientům první půjčku zdarma. Za předpokladu, že dlužník splní veškeré podmínky a především splatí dluh včas, dostane první půjčku bez úroků a poplatků. To znamená, že splatí jen skutečně půjčenou částku. Například společnost Kamali nabízí pro nové klienty bezúročně až 15 000 Kč se splatností 14 dní. 

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články