Pátek, 3 listopadu, 2023

Repasované brzdové třmeny: Rychlá oprava brzd a třmenů vašeho vozidla

Ať už máte osobní či nákladní vozidlo, autobus či kamion, případně návěs nebo přívěs, je třeba pečovat o brzdové třmeny. Ty jsou totiž poškozovány vnějšími vlivy. Namísto kupování nového kusu se však vyplatí využít možnosti repase a opravy.

Brzdové třmeny

Brzdiče neboli brzdové třmeny nemusíte nakupovat nové. Jestliže se totiž rozhodnete využít možnosti opravy, zaplatíte pouze zhruba třetinu ceny oproti novému kusu. Rozdíly přitom nejsou patrné, samozřejmostí je dvouletá záruka, během které máte nárok na kontrolu správného fungování třmenu. Servis se specializuje na brzdové třmeny od různých výrobců, není tak třeba se bát, že by tato služba nebyla pro vás.

Opravené brzdové třmeny

Opravené brzdové třmeny většinou získáte nejpozději do druhého dne. Na renovaci se totiž začíná pracovat již v ten den, kdy jste o opravu požádali. V některých případech může trvat až do druhého dne. Jestliže je však repasovaný třmen skladem, můžete ho mít rychle u sebe. Lze si ho totiž ihned vyzvednout, anebo využít možnosti dopravy. U opraveného třmenu nenajdete odlišnosti, jelikož je zrenovován tak, že se vzhledem i funkčností shoduje s novým kusem.

Repasované brzdové třmeny

Postup opravy třmenů je důkladný. Brzdový třmen je totiž rozebrán, následně dochází k vyjmutí celého vnitřního agregátu. Odlitek brzdiče se poté otryská od rzi. Následuje natření barvou se speciálními vlastnostmi, díky tomu se tak třmen stává odolnějším vůči vlivům vnějšího prostředí. Na závěr pak dochází ke kompletací třmenu – vnitřní agregát je vyměněn za nový, čímž je dokončena repase brzdového třmenu. Repasované brzdové třmeny tak nabízí skvělou kvalitu a spolehlivost.

Abyste nemuseli pravidelně kupovat nové brzdové třmeny, zvolte raději možnost repase. Bez dlouhého čekání získáte kvalitní kus, který skvěle poslouží.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články