Středa, 22 března, 2023

Plastové desky – rozmanitá nabídka kvalitního zboží

Společnost Mepla s.r.o. nabízí kvalitní plastové desky z PVC, PE a PP společně s dalšími materiály. Jejich hlavní výhodou je spolehlivý servis, vysoká kvalita produktů a také možnost rychlého dodání. Ať už tedy sháníte cokoliv, z široké nabídky si jistě vyberete.

Výroba plastů

Výroba plastových desek podléhá důkladné kontrole, aby byly zajištěny ty nejkvalitnější produkty. Dochází také k inovaci na základě dlouholetých zkušeností. Společnost je tak připravena vyhovět různým požadavkům klientů. Samozřejmostí je také permanentní proces monitorování pro zaručení vysoké bezpečnosti produktů. Kvalita polotovarů je pak testována v laboratoři, načež je dokumentována osvědčeními o zkoušce, certifikáty a povoleními. Výroba plastů je tak opravdu spolehlivá.

Plastové desky

Vývoj plastových polotovarů je rozmanitý, díky čemuž je nabízen široký sortiment, ze kterého můžete vybírat. V nabídce tak najdete plastové desky extrudované MEDUR PVC-U, MEPOLEN PP či MELEN PE-HD. Dále pak desky lisované z podobných materiálů, v neposlední řadě jsou nabízeny také lehčené desky z PVC – METEX PVC FF lehčené volně pěněné desky nebo MERAL PVC IF lehčené integrálně pěněné desky.

Rychlé dodání

Díky možnosti skladování širokého sortimentu polotovarů ve skladech v Německu a České republice nabízí výrobce plastových desek opravdu krátkou dodací lhůtu skladových artiklů. Bez problému tak vyhoví vámi požadovanému termínu. Flexibilní řízení produkce navíc zaručuje krátké dodací lhůty polotovarů, a to i těch, které jsou určeny pro speciální výrobu.

Tato společnost má s vývojem plastových polotovarů mnohaleté zkušenosti, díky čemuž zajistí výrobu a dodání těch nejlepších produktů v uživatelské kvalitě. Problémem nejsou ani zvláštní požadavky na jednotlivé plastové desky.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články