Středa, 7 června, 2023

Odpočívadlo pro kočky

Odpočívadlo pro kočkyna parapet, které jsem nedávno pořídila, naše Líza naprosto zbožňuje. Už od narození miluje sezení na parapetě u okna, kdy sleduje dění kolem sebe. Mnohokrát ovšem z parapetu spadla a občas byla také po několikahodinovém sezení dosti rozlámaná a nesvá. Proto jsem se rozhodla, že jí její podívanou u okna zpříjemním novým krásným odpočívadlem, které je k tomuto účelu jako stvořené. 

Odpočívadlo pro kočky na parapet

Odpočívadlo pro kočky, které lze nechat připevnit na parapet jsem poprvé viděla u mé dlouholeté kamarádky Lídy, která toto krásné odpočívadlo měla nově doma. Tvrdila, že její kočka nyní vydrží na okně sedět o poznání delší dobu, a dokonce si tam občas i hodí šlofíčka. Mimo jiné mi kladla na srdce, že je odpočívadlo bezpečné a nechtěné pády ani unavená záda kočkám nehrozí. Z tohoto důvodu jsem si odpočívadlo hned ten samý den pořizovala do svého bytu. Díky tomu, že je vhodné na jakýkoliv druh parapetu, nebyl výběr odpočívadla nikterak zdlouhavý a pracný. Za dva jsem měla toto krásně heboučké odpočívadlo doma. 

Postranní polštářky i pratelný potah je dokonalým řešením 

Odpočívadlo pro kočky, které jsem své kočičce pořídila, má obrovskou výhodu v tom, že disponuje pratelným potahem i postranními polštářky. Díky tomu je odpočívadlo velmi pohodlné a zároveň se dá velmi snadno udržovat čisté. Kromě jiného lze tak jednoduše připevnit na okenní parapet, že jsem instalaci zvládla i bez pomoci mého manžela, který byl tou dobou v zaměstnání. Tomuto všestrannému odpočívadlu tak nelze rozhodně nic vytknout. Líza si ho mimo jiné natolik zamilovala, že na něm tráví většinu dne, a dokonce na něm často i spí. Jsem ráda, že se jí odpočívadlo líbí a že si výhledu z okna na ulici užívá dosyta. Její radosti si nedávno všimla i má dcera, která je rovněž vášnivou milovnicí kočiček a také si jedno odpočívadlo na parapet pořídila.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články