Středa, 22 března, 2023

Léto bude horké! U vody zavládne pohodička

Ať už máte bazén ve vlastní zahradě, nebo si zajdete k jezeru, jde o to, aby vám bylo příjemně – abyste našli úkryt před sluncem, měli na čem relaxovat ve vodě i při ní a zároveň mít po ruce i skleničku či misku s občerstvením.

Pravda, Nina Bacharová 21.06.2018 09:00 relax, voda
Relax u vody, Westwing.sk
Lehněte si pod slunečník

Lehátka od výmyslu světa! Skládací, dřevěné, látkové či ratanové … Vybírat je z čeho, a tak si už i prostor u bazénu můžete barevně sladit tak, aby spolu vše vytvářelo příjemný letní dojem. Jde přece o váš relax! Lehátka vybírejte zejména podle toho, jaké pohodlí vám poskytují. Zároveň myslete na jejich funkčnost – potřebujete je každý den někam schovat? Pak volte skladnější a lehčí, které složíte raz dva. Pokud si dosyta odpočinete pod slunečníkem, rychle do vody – a nějaká zábavka se hodí, ať už nafukovací lehátko, míč, nebo kolo.

Užijte si relax u vody
FOTOGALERIE
Nafukovací lehátko do vody, Westwing.sk
Rozkládací křeslo, Bonami.sk

  • 13Vankúš, KIK
    Piknik u vody

Pokud se již vyberete kamsi k vodě, pak není k zahození mít s sebou i co-to pod zub. Po plavání člověk vyhládne. Piknikový koš a chladící taška nás mohou zachránit i na „zastrčených“ místech. Pokud zůstanete do večera, potěší i termopodložka či podsedák, které ochrání před chladem ze země.

Piknik u vody, Bonami.sk
Piknik u vody, Bonami.sk
večerní romantika

Bazén a grilování pod hvězdami … Co vy na to? Večerní romantika může začít! Jen se na ni třeba připravit. Namísto velkého grilu postačí i přenosný, místo, kde si budete pochutnávat na dobrotách, mohou kromě hvězd osvětlovat i svítilny, svíčky či solární lampy. O pohodlí se postarají polštáře či podsedáky, před dotěrnými komáry ochrání jemná deka či osuška.

Lucerna, IKEA
Lucerna, IKEA
Na zdraví!

Barevné koktejly, lahodné zmrzlinové poháry či domácí nanuky pro děti. Sklenice, brčka, lžičky či tácky mohou hýřit všemi vzory a barvami. Je přece léto, které si přímo ptá radost – i ve vzorech či tónech na předmětech, v nichž podáváme letní lahůdky.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články